Paroda

Priešmokyklinukų ir pedagogės kūrybinių darbų parodos.
Priešmokyklinio ugdymo grupėje ir gruodžio mėnesį buvo vykdomos įvairios veiklos. Vyko daug kūrybinių veiklų, nes siekėme puošti mus supančią aplinką, kitas erdves. Savo kūrybiniais darbais puošėme grupės patalpą, mokyklos ir Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus erdves. Gruodžio 4 d. parengiau mokyklinę vaikų kūrybos parodą „Žiemos kūryba“. Gruodžio 8 d. parengiau mokyklinę vaikų kūrybos parodą „Sveikinimas“. Gruodžio 9 d., siekdama prisidėti prie mokyklos bendruomenės puošiamos aplinkos, parengiau savo gamintų tūrinių snaigių parodą „ Šv. Kalėdų belaukiant …“. Gruodžio 10-11 d., Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, parengiau rajoninę ugdytinių kūrybos parodą „Balta balta, kur dairais…“.
Fotografijose – minėtų parodų įamžintos akimirkos.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Juščienė